Hakkımızda

Dini görevlerinizi yerine getirirken sizler için güvenilir ve kaliteli bir adres olmayı amaçlayan işletmemiz Altunkara Besi Adaklık Kurbanlık şimdi birmilyonnokta.com adresi ile hizmetinize açılmıştır. Hijyenik ve sağlıklı ortamlarda yetiştirilen hayvanlarımız sağlıklı ve diri yapıları ile hastalıksız ve sizlere uygun şekilde satışa sunulmaktadır. Siz de gerek kurbanlık gerek adaklık olmaksızın dilediğiniz sebeplerden dolayı işletmemizi ziyaret ederek sizlere sunduğumuz hayvanlar arasından istediğinizi uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hayvan satımının gerçekleştiği bir adres olarak sizlerin memnuniyeti bizler için büyük önem arz etmektedir.

Hayvan alım ve satımı dışında kesim işlemleri de gerçekleştiren işletmemiz sizlerin en memnun olacağı şekilde İslami kurallara uygun olarak hayvan kesimini gerçekleştirmekte ve sizler için parçalayıp paketlere yerleştirmektedir. Özel bayramlarda dini sorumluluklarınızı gerçekleştirmek adına pratik bir hizmet sunan kasaplarımız deneyimli ve yetenekli bireyler olarak özenle kurbanlık ya da adaklık hayvan etlerinizi sizlere teslim etmek ile görevlendirilmişlerdir.

Konya hayvancılık sektörünün güvenilir ve önde gelen isimlerinden olmayı hedefleyen işletmemiz Altunkara Besi Adaklık Kurbanlık olarak misyonumuz sizlere adabına göre kesilmiş hayvanlarımız ile memnun kalacağınız bir dini deneyim yaşatmak ve sizler için bu deneyimi olabildiğince konforlu ve sorumsuz hale getirmektir. Sizler de hayvancılık işleriniz için bizi tercih ederek sorunsuz bir deneyim yaşadığınızdan emin olabilirsiniz. Sizler ile paylaşmakta olduğumuz iletişim numaramızdan fiyat ve hayvanlar hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Öne Çıkarılanlar

Karatay Adaklık

Konya Altunkara Adaklık Olarak Karatay'ın tüm semt ve mahallelere kurbanlık ve

Karatay Kurbanlık

Konya Altunkara Kurbanlık Olarak Konya'ın tüm semt ve mahallelere kurbanlık küçükbaş

Yorumlar Yıldız